Atlanta PBF

Gra Wyobraźni w post apokaliptycznym Świecie Neuroshimy


#1 2010-08-09 20:18:07

Todd

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 185
Punktów :   

Start

W tej chwili mam trzy zarysy historii postaci i uwaga!! nie są to sami mechanicy
W związku z tym napiszę jak widzę kwestię startu:
W tym tygodniu pojawią się jeszcze opisy Głównych BN-ów dla pozostałych grup.
W weekend pojawi się jeszcze kilka rzeczy organizacyjnych które zamierzam wprowadzić.
Jeśli gracze poodmykają kreacje postaci do weekendu to możemy startować w aktualnym składzie. Ofc. zapisy nada pozostaną otwarte.

Czyli moi mili od was zależy, czy chcecie zacząć już grać w ten weekend. Jeśli tak to macie pełne prawo męczyć mnie na PW/gg czy w inny znany wam sposób waszymi postaciami

Offline

 

#2 2010-08-15 12:17:17

Todd

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 185
Punktów :   

Re: Start

Mam obsuwę ze względu na ograniczony dostęp do netu przez najbliższe kilka dni. Z waszej strony jeden gracz ma skończoną postać więc też nie mamy kompletu, więc start zakładam na kolejny weekend.

Offline

 

#3 2010-08-19 00:00:01

Todd

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 185
Punktów :   

Re: Start

Okazało się, że najprawdopodobniej w najbliższy weekend będę w Szczecinie, a jak to bywa, przy powrotach na stare śmieci sporo osób będę chciał odwiedzić, pewnie trochę piwa się przeleje, tak więc start na ten weekend raczej odpada, ale nie ma tego złego. Ze Shneiderem osobiście dokończę postać. Czyli start będę chciał zorganizować w przyszłym tygodniu po weekendzie.

Offline

 

#4 2010-08-29 12:12:21

Todd

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 185
Punktów :   

Re: Start

BN-i opisani.

Sorki za opóźnienia, ale miałem mały kociołek w pracy i po prosu brakowało mi czasu, ale dziś wszystkie informację jakie chcę, by znalazły się na forum przed startem się pojawią i być może również pierwsze wątki do gry.

Offline

 

#5 2010-08-31 20:56:30

Todd

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 185
Punktów :   

Re: Start

Główni BN-i są, każdy dostał temat widoczny tylko dla siebie gdzie znajduje się wątek karta postaci. Potwierdźcie mi czy widzicie tylko swoje tematy w dziale osobiste.
Myślę, że już prawie możemy startować, a oto co pozostało do startu:

Schneider:
Karta postaci
Bio

Adam Okita
Finalna wersja historii
Karta postaci
Bio

Chang
Bio

Jak będziemy mieli uzupełnione braki szczególnie historia i karty to startujemy.
Ofc. wszelkie pytania proszą się o zadanie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.boszkowo.pun.pl www.survivor.pun.pl www.nightmarewarriorsforum.pun.pl www.alians666.pun.pl www.cogl-rp.pun.pl