Atlanta PBF

Gra Wyobraźni w post apokaliptycznym Świecie Neuroshimy


#1 2010-07-27 22:08:33

Todd

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-25
Posty: 185
Punktów :   

Tworzenie Postaci

Pierwszą i podstawową rzeczą dla stworzenia postaci jest koncepcja, tego kim chcesz grać. Jeżeli znasz system neuroshimy i masz dostęp do podręczników, to możesz stworzyć postać z dowolnego pochodzenia, profesji itp. Grunt byś nadał Swojej postaci charakter, to co chcesz nią przedstawiać, to z czego odgrywania będziesz czerpał satysfakcję. Jeżeli nie znasz świata neuroshimy, a chcesz zagrać nie ma sprawy. Napisz do mnie jakiego charakteru postacią chciałbyś zagrać, a wspólnie stworzymy Ci Twoją postać.

Z rzeczy które trzeba wziąć pod uwagę, to to, że Atlanta w momencie w którym zaczynamy rozgrywkę wrze od napięć na tle etnicznym. Weź graczu pod uwagę to jak Twoja postać umiejscawia się pod tym względem. Jakiej jest rasy, czy czynnie bierze udział w walce bezpośredniej, czy może politycznej, czy może stara się zagnieździć na terenie jednego ze stronnictw i wieść w miarę spokojne życie nie pchając się w kłopoty, które i tak same mają zwyczaj przychodzić.
W tej chwili nie ma jeszcze na forum opisanej sytuacji politycznej miedzy poszczególnymi grupami. Generalnie każdy stara się Ciągnąc w Swoją stronę, ale wiadomo, że przy takiej ilości stron konfliktu pewne sojusze, trwalsze czy nie się wytwarzają. Nie opisałem tego jeszcze dlatego, by dać graczom większą możliwość osadzenia postaci w Atlancie, jeżeli tylko tego chcą. Jeżeli chcesz być swoistym spoiwem miedzy jakimiś dwoma grupami to świetnie idziemy w to. Wszytko zależy od Waszej inwencji.. a tą postaram się jak najmniej ograniczać.

Gdy już będziesz miał koncepcje, powstanie historie. Powymieniamy PW, czy pogadamy na gadu szczegóły Twojej postaci. czyli kwestia fabularna będzie najbardziej jak się da domknięta, by postać mogła zacząć uczestniczyć w życiu Atlanty. To będzie moment, w którym podsumujemy Twoje zaangażowanie, inwencje, pomysły itp. I zacznie się przelewanie tego na kartę postaci.
Strikte mechanicznie wyglądać to będzie tak:
Współczynniki ja Tobie rzucę i podam wartości które będziesz miał do rozdysponowania.
Dostaniesz pule punktów na rozdysponowanie na umiejętności, w zależności od tego co wyżej napisałem + do uzgodnienia.. bo tutaj też nie zamierzam jakiś okowów zakładać.
Choroba, sztuczki, ekwipunek, czy nawet podwładni ludzie i wszystkie inne kwestii są indywidualnie do dogadania.. ofc. zależy od historii

Jakiekolwiek pytania w kwestii kreacji postaci mile widzane w tym temacie i u mnie na PW ofc.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.funtab.pun.pl www.gsmdevils.pun.pl www.zajefizjo.pun.pl www.nld.pun.pl www.gornictwo.pun.pl